محمد خاکی زاده صفحه شخصی
محمد خاکی زاده
وضعیت کاربر
زندگی نامه

- بنده محمد خاکی‌زاده، در تاریخ یازده شهریور  1341 در یک خانواده معمولی در محلۀ پشت شهر بندرعباس متولد شدم.

- مقطع ابتدایی را در «دبستان صنایی» در محلۀ خودمان و مقطع راهنمایی را در «مدرسه 28 مرداد » در محلۀ«گور فرنگ » که از محلۀ ما فاصله داشت، گذراندم. سال اول و دوم متوسطه را در «دبیرستان ششم بهمن » و قبل از انقلاب بود و سال سوم را در «دبیرستان آیت‌الله طالقانی » و سال چهارم را در «دبیرستان دکتر مصدق » که بعد از شهادت دکتر چمران  به «دبیرستان دکتر چمران» تغییر نام داد، به پایان رساندم.

- سال سوم راهنمایی بودم که به همراه بچه‌های محل، آقای دادی‌زاده و حسن‌نژاد و بقیه در جلسات قرآنی محله و جلسات مذهبی مخفی خارج از محله  در «مسجد امام» ، «مسجد فاطمیه» و «مسجد کوفه»که توسط افراد مذهبی، مثل آقای متین تشکیل شده بود، شرکت می‌کردم.

- اوایل خرداد 1360بود که به همراه 7-8 نفر بصورت گروهی با ستاد جنگ‌های نامنظم هماهنگ کردیم و از بندرعباس مستقیم به مقر ستاد در اهواز رفتیم.

- . اسفند سال 1360 در کلاسهای ستاد امداد و درمان به مدیریت آقای حسن یگانه و آقای پورکیانی شرکت کردم و به دنبال آن به بهداری لشکر امام حسین(ع) در دارخوین اعزام شدم.

- برای بار سوم در سال 1367 هم عازم خسروآباد  شدم و در سمت بی‌سیم چی خدمت می‌کردم.

- برای خدمت سربازی در جهاد که نیرو می‌گرفت، ثبت نام کردم و قبول شدم و یک امریه گرفتم که به عنوان عضو سپاه در جهاد خدمت کنم و تا الآن هم که مأمور به خدمت و مشغول در بخش صنعت و معدن هستم، در جهاد ماندگار شدم.

پروفایل

اطلاعات کاربر

محمد خاکی زاده
محمد
خاکی زاده
مرد
1341/06/11
هرمزگان

تالار گفتگو

This user has no forum posts.

ارتباط با دیگران

شما با کاربر دیگری ارتباط ندارید

گالری عکس و اسناد

هیج تصویری وجود ندارد.

دل نوشته ها

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گالری فیلم