علی اکبر شیخی فینی صفحه شخصی
علی اکبر شیخی فینی
وضعیت کاربر
زندگی نامه

- اینجانب علی‌اکبر شیخی فینی متولد 1342 در بندرعباس هستم. پدر و مادرم متولد  شهر « فین » هستند ولی قبل از تولد من در بندرعباس ساکن شده‌ بودند.

- سال 1357 که انقلاب شد، من دوم دبیرستان در مدرسۀ «ابن سینا» بودم و قبل از آن در جلسات مذهبی آقای غلام عباس زائری  که نمایندۀ مجلس بودند و معلم دینی ما هم بودند، شرکت می‌کردم.

- خانۀ حاج یوسف کشفی در خیابان برق نزدیک خانۀ ما بود و همه در مسجد ابوالفضل(ع) جمع می‌شدیم و ایشان را می‌دیدیم و به منزل آنها هم می‌رفتیم. حاج یوسف به همراه بچه‌های مذهبی بندرعباس نیروهای فعال  قبل از انقلاب بودند. بعد از انقلاب، من به حوزۀ علمیه رفتم و ارتباط ما تا حدودی با هم قطع شد.

- اوایل جنگ، هلال‌احمر هرمزگان به مسئولیت آقای حسن یگانه، آموزشهای امدادگری را برگزار می‌کرد. آقای دکترپورکیانی هم مربی آموزش بودند و من و آقای حبیب میرزایی شاگرد ایشان بودیم.

- یکی دوماه قبل از عملیات رمضان بود که با آمبولانس، مستقیم به دارخوین  رفتم و به دستور حاج یوسف کشفی مسئولیت تبلیغات بهداری به من و آقای حبیب میرزایی سپرده شد.

- شب عملیات به عنوان امدادگر پشت سر نیروی پیاده جلو می رفتیم.

- سال 1365 که برای لیسانس در دانشگاه اصفهان قبول شدم. در دوران دانشجویی از اصفهان باز به بهداری رفتم ولی مدت زیادی نماندم. در سال 1372 به عضویت هیات علمی دانشگاه هرمزگان درآمدم و تدریس می‌کردم. در سال 1375 در رشته علوم تربیتی و گرایش فلسفه آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت مدرس دکتری گرفتم.

پروفایل

اطلاعات کاربر

علی اکبر شیخی فینی
علی اکبر
شیخی فینی
مرد
هرمزگان

تالار گفتگو

This user has no forum posts.

ارتباط با دیگران

شما با کاربر دیگری ارتباط ندارید

گالری عکس و اسناد

هیج تصویری وجود ندارد.

دل نوشته ها

دیدگاه‌ها  

0 #1 مرتضی 1395-10-14 11:15
درود بر فینی های اهل علم و دانش
فرزندان دیار فین آبروی خطه ی هرمزگان میباشند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گالری فیلم