شهید احمدرضا اسماعیلی صفحه شخصی
شهید احمدرضا اسماعیلی
وضعیت کاربر
زندگی نامه

 

 

 

 شهیداحمدرضا اسماعیلی، دوم فروردين 1347، در شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود. پدرش قربانعلی، کارمند بود و مادرش خديجه نام داشت. تا اول راهنمایی درس خواند. به عنوان  بسیجی در جبهه حضور يافت. بيستم دي 1365، در آبادان بر اثر اصابت ترکش و اصابت گلوله شهيد شد. مزار او در گلستان شهدای اصفهان واقع است. 

 

 

 

 

 

 

پروفایل

اطلاعات کاربر

شهید احمدرضا اسماعیلی
شهید احمدرضا
اسماعیلی
1347/01/02
1365/10/20

خاطرات همرزمان

1- غلامرضا جبارزارع{حوله}

شهید احمدرضا اسماعیلی در عملیات کربلای3 ترکش خورد. من کمر ایشان را با یک حوله بستم. ایشان حتی موقع شهادت یعنی در عملیات کربلای 5 هنوز این حوله را برکمر خود بسته بود و با همین حوله هم به خاک سپرده شد.

2- غلامرضا جبارزارع{نذر}

قبل از عملیات کربلای 5، شهید احمدرضا اسماعیلی گفت:«مادرم گفته هرگاه بازگشتی با هم به زیارت مشهد برویم! شما هم می‌آیید؟» من وشهید خلقی هم قبول کردیم که همگی به همراه خانواده به مشهد برویم.شهید خلقی گفت:«پدرمن بریانی دارد، بیایید نذر کنیم و تمام بچه‌های بهداری را دعوت کنیم.» ما قبول کردیم که هزینه آنرا هم تقسیم کنیم.عملیات کربلای 5 به اتمام رسید ولی خلقی و اسماعیلی هر دو شهید شدند.من برای ادای نذر با حاج آقا ابراهیمی صحبت کردم و خودم مسئولیت نذری را که کردیم، بر عهده گرفتم و یک گوسفند خریدم و بریانی درست کردیم و بچه‌های بهداری را دعوت کردم.چون بعد از عملیات بود وبچه‌ها مجروح هریک بگونه‌ای بر سفره نشسته بود. بچه‌ها به مزاح می‌گفتند که این گوسفند را نذر کرده‌ای که شهید نشوی.متأسفانه آن موقع مثل الآن دوربین نبودتا این صحنه را ضبط کنیم. 

تالار گفتگو

This user has no forum posts.

ارتباط با دیگران

شما با کاربر دیگری ارتباط ندارید

گالری عکس و اسناد

شهید احمدرضا اسماعیلی (9)
  • شهید احمدرضا اسماعیلی (9)
شهید احمدرضا اسماعیلی (10)
  • شهید احمدرضا اسماعیلی (10)
شهید احمدرضا اسماعیلی (11)
  • شهید احمدرضا اسماعیلی (11)
<< شروع < قبل 1 [2] بعد > پایان >>

دل نوشته ها

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گالری فیلم