شهید سعید نادری صفحه شخصی
شهید سعید نادری
وضعیت کاربر
زندگی نامه

شهید سعید نادری، هفتم فروردين 1345، در شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود. پدرش علی، راننده تاکسي بود و مادرش مرواريد نام داشت.  دانشجو کاردانی در رشته الکترونیک بود. به عنوان  بسیجی در جبهه حضور يافت. بيست و سوم خرداد 1367، در آبادان بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلستان شهدای اصفهان واقع است.

پروفایل

اطلاعات کاربر

شهید سعید نادری
شهید سعید
نادری
مرد
1345/01/17
اصفهان
1367/03/23

خاطرات همرزمان

1- مصطفی صالحی{موضوع: تشنه شهادت}

بعد از عملیات به پادگان لوله بازگشتیم.یک تعدادی از بچه‌ها شهید شده بودند و شهید نادری غبطه می‌خورد و می‌گفت:«مصطفی! این عملیات هم تمام شد ومن شهید نشدم! نکند جنگ تمام شود ومن شهید نشوم؟!» از ته دل می‌گفت و حرفهایش نشان می‌داد که عاشق شهادت است وشور وشوق شهادت در وجودش موج می‌زد. به ایشان گفتم:«آقا سعید! اگر قرار باشد شهید شویم، خداوند در دقیقه نود هم این توفیق را می‌دهد!»شهید سعید نادری همچون سایر شهدا از اخلاص خاص خود برخوردار بود؛ خیلی مظلوم، بی‌ریا ومخلص،خوش اخلاق ومتبسم وکم‌حرف. سرانجام در لحظات آخر جنگ که دیگر عملیاتی پس از آن رخ نداد، به آرزوی خود رسید و به عنوان آخرین شهید بهداری به فیض شهادت نائل شد.

دیدگاه خانواده

1- پدرشهیدنادری{موضوع:مختصر زندگی شهید}

سعید متولد سال 1345 و بسیار درس‌خوان بود و یکسال ونیم هم در دانشگاه خواجه نصیر تهران درس خواند تا اینکه مسئله شش ماه جبهه برای دانشجویان مطرح شد و ایشان به جبهه رفتند ودر آخرین لحظات پایان دوره، به شهادت نائل شد.

تالار گفتگو

This user has no forum posts.

ارتباط با دیگران

شما با کاربر دیگری ارتباط ندارید

گالری عکس و اسناد

مجموع تصاویر: 4

شهیدسعیدنادری (1)
  • شهیدسعیدنادری (1)
شهیدسعیدنادری (2)
  • شهیدسعیدنادری (2)
شهیدسعیدنادری (3)
  • شهیدسعیدنادری (3)
شهیدسعیدنادری (4)
  • شهیدسعیدنادری (4)

دل نوشته ها

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گالری فیلم